.

.

JINSE Гроздобер рачно изработени Вистински Кожни Нараквици Модната Панк Широк Ткаенината Нараквици & Алка За Мажи Накит Додаток HQ097

JINSE Гроздобер рачно изработени Вистински Кожни Нараквици Модната Панк Широк Ткаенината Нараквици & Алка За Мажи

DEN 158.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
JINSE
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
HQ097
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Функција:
Моден
Големина:
25*3.7cm
Пакување:
OPP едноставна торба
Материјал:
кожа
боја:
Црна , Кафеава
Is_customized:
Yes

Стоката во категоријата