.

.

GT06 Автомобил GPS Tracker SMS GSM, GPRS Возило Следење на Уред за Следење Локатор на Далечинскиот Управувач за Мотор Скутер

GT06 Автомобил GPS Tracker SMS GSM, GPRS Возило Следење на Уред за Следење Локатор на Далечинскиот Управувач за Мотор

DEN 621.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

GPS тип:
gps tracker
Напон:
5V
Gps Модул:
Yes
Бренд Име:
DEAOKE
Име На Модел:
GT06

Стоката во категоријата