.

.

5 Панел Град ноќна сцена Ѕид Слики за Дневна Соба Слика Печати Слика На Платно Ѕид Уметност Дома Декор/XC-Град-66

5 Панел Град ноќна сцена Ѕид Слики за Дневна Соба Слика Печати Слика На Платно Ѕид Уметност Дома Декор/XC-Град-66

DEN 597.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
Unstretch, Се Водат
Број На Модел На:
XC-Град-66
Материјал:
Платно
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Тип:
фотографија
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Рамка Протегала Подготвен да се Откажам:
Yes
прифати го прилагодите:
Yes
Прифати dropshipping:
Yes
Прифати Трговија На Големо:
Yes
HD печатење:
Yes
Висок Квалитет на платно сликарство:
Yes
Ние Сме Сликарство Фабрика:
Yes
Бесплатен Превозот Со авион:
Yes
По-Продажбата На Гаранција:
2 години
Декорација:
Соби,Спални соби,Канцеларии,Кафе куќа,хотел

Стоката во категоријата