.

.

200PCSMulti стил ви благодариме налепница labels златна фолија рачно изработени подароци labels ознака само лепило злато пвц јасно подарок налепница labels

200PCSMulti стил ви благодариме налепница labels златна фолија рачно изработени подароци labels ознака само лепило

DEN 116.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
3cm
Објектот Висина:
2cm
Производ Карактеристики:
ви благодариме хартија подарок ознака
Број На Модел На:
WIX001
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Материјал:
Хартија
боја:
исто како слик шоу
обичај moq:
1000pcs
Име:
200PCSMulti стил ви благодариме налепница labels златна фолија рачно изработени подароци лабораторија
хартија материјал:
300gsm картон

Стоката во категоријата