.

.

INSTANTARTS Панк Черепот Печати Жени Висока Врвот Vulcanize Чевли Кул Дизајн Класична Црна Платно Чевли за Девојки Студент Рамни Чевли

INSTANTARTS Панк Черепот Печати Жени Висока Врвот Vulcanize Чевли Кул Дизајн Класична Црна Платно Чевли за Девојки

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
AK
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
instantarts
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Шиење
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Објектот:
жените високо-топ платно чевли
Тип:
Жените секојдневен чевли vulcanize
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски
Име:
панк черепот дизајни платно чевли
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
3d печатење со висок топ платно патики чевли

Стоката во категоријата