.

.

Висок квалитет 12V BA9S автомобил led светилки, led автоматски ba9s светилки, предводена ba9s Царинење Светла бесплатен превозот 5pcs/многу

Висок квалитет 12V BA9S автомобил led светилки, led автоматски ba9s светилки, предводена ba9s Царинење Светла бесплатен

DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
1.5w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD5050
Зрак Агол(°):
360°
Бренд Име:
HCLi
Просечен Живот (часот):
100000
Број на LED Чип:
9 компјутери
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Напон:
12VDC
База Тип:
BA9S
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R

Стоката во категоријата