.

.

COAST GUARD HELICOPTOR nanyuan 3D модели DIY ласерско сечење модел образовни diy играчки Сложувалка DIY Метал забава за деца подарок

COAST GUARD HELICOPTOR nanyuan 3D модели DIY ласерско сечење модел образовни diy играчки Сложувалка DIY Метал забава

DEN 331.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Умен одбор/мозаик
Бренд Име:
OURDNS
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
бидете внимателни на рабови
Загатка Стил:
3D Загатка
Број На Модел На:
COAST GUARD HELICOPTOR 3D загатка метал
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Употреба:
мозаик, сложувалка
Вид:
3D DIY Играчки
Модел:
метал DIY модел
Големина:
14.8*12.2*7 cm
Име:
COAST GUARD HELICOPTOR 3D загатка метал

Стоката во категоријата