.

.

FAJARINA Бренд Име Нови Мажите Висок Квалитет Вистински Кожен Појас Ретро Стилови на Дизајн Cowhide Појаси за Мажи Додатоци N17FJ564

FAJARINA Бренд Име Нови Мажите Висок Квалитет Вистински Кожен Појас Ретро Стилови на Дизајн Cowhide Појаси за Мажи

DEN 912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Појас Должина:
105cm 27to31 Инчен, 110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 38to41 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
N17FJ564
Бренд Име:
FAJARINA
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
4.6 cm
Тока Должина:
7.5 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Атрибут:
Висок квалитет
Појас Должина:
105-125cm
рака тока:
pin тока
рака тока материјал:
легура тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име:
Ретро Појаси за Мажи
боја:
Црно Кафе
дизајн:
Уникатен дизајн
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата