.

.

За LG Aristo 2 MS210 X210MA/LV3 K8 2017 2018/Почит Династија/K4 2017 Shockproof Хибрид Солиден Случај Со Спојувалка за Каиш Holster Маска

За LG Aristo 2 MS210 X210MA/LV3 K8 2017 2018/Почит Династија/K4 2017 Shockproof Хибрид Солиден Случај Со Спојувалка

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
elegaming
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Бизнис,Обична,Спорт,Гроздобер,Геометриски
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Исто така, За LG Среќа / Risio 2 / Бунтовнички 2 / 3 Феникс
боја:
Црна

Стоката во категоријата