.

.

DHL Бесплатен Превозот 5pins Лесна Употреба Фаза Светлина Безжична DMX512 dmx Контролор бесплатен превозот

DHL Бесплатен Превозот 5pins Лесна Употреба Фаза Светлина Безжична DMX512 dmx Контролор бесплатен превозот

DEN 2318.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
LC-dmx-5pin
Напон:
90-240V
Бренд Име:
COLORNIE
Комуникацијата на далечина:
500meters
Максимална Пренесува Моќ:
23dBm
Примачот Чувствителност:
-94dBm
Уверение:
CE,ROHS,FCC
ПРОЦЕСОРОТ:
32-Битна РАКА Core
Моќ Барања Моќ Влез:
5 VDC, ±5%
Температура на чување:
-65 ~ 150 °C
Гаранција:
3 Години
Работа фреквенција дел:
2.4 GHz ISM бенд, 126 канали фреквенција дел.
Сигнал порта:
5 пина машки приклучок (за испраќачот) & женски приклучок (за примачот

Стоката во категоријата