.

.

Соединение лак Стрелките на Одмор во Црна Натпревар Прилагодливи Метал со 3 Големини Клипови за Стрелаштво Лов на птици Снимање

Соединение лак Стрелките на Одмор во Црна Натпревар Прилагодливи Метал со 3 Големини Клипови за Стрелаштво Лов на

DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
стрелките на одмор
Бренд Име:
MUSEN
боја:
Црна
За:
Соединение Лак
SKU:
TP0450

Стоката во категоријата