.

.

Dofaso Луксузни антички злато дожд туш постави ѕид златна бела боја голема тркалезна глава туш када, туш чешми

Dofaso Луксузни антички злато дожд туш постави ѕид златна бела боја голема тркалезна глава туш када, туш чешми

DEN 4776.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
8 inch
Тип:
Rotatable Кревање Тип
Стил:
Класичен
Функција:
Ладна и Топла,Мерењата Чешми
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Површински Третман:
Полиран
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број На Модел На:
633
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
Dofaso
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
туш ѕид тапа сет
marke цена :
389 ДОЛАРИ
Инсталирајте Големина:
1/2 инч
Висина:
90-115cm

Стоката во категоријата