.

.

6pcs/set 18cm x 100cm Арабија Стил Боја Керамичка Плочка Скалите Декорација Позадина Уметност Pegatinas Де Споредено Дома Декор Mural LT018

6pcs/set 18cm x 100cm Арабија Стил Боја Керамичка Плочка Скалите Декорација Позадина Уметност Pegatinas Де Споредено

DEN 707.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
LT018
Бренд Име:
AWOO
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Хартија
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ
Погоден за:
Мазна површина, па дури и
боја:
стандардно
Големина:
18 x 100cm x 6 pieces
Функција:
Водоотпорен, Еднократно, Отстранлив
Сертификати:
ISO9001, EN71, SGS, CE, Авторски права

Стоката во категоријата