.

.

бесплатен превозот рачно изработени був фигурини играчка вештачки був подарок декорација мини був

бесплатен превозот рачно изработени був фигурини играчка вештачки був подарок декорација мини був

DEN 451.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Божиќ,детски Ден
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Шема:
Животните
Број На Модел На:
HOWL140515
Материјал:
Памук
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Димензии:
6x7

Стоката во категоријата