.

.

1Pcs Жолта Худ Поддршка Проп Род Клип Носителот За Форд Фокус 2012-2014

1Pcs Жолта Худ Поддршка Проп Род Клип Носителот За Форд Фокус 2012-2014

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
FUSDAR
Објектот Должина:
10
Материјал Тип:
ABS
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Фокус-Година:
2012,2014,2013
Ford Модел:
Фокус
Објектот Ширина:
10
Објектот Тежина:
0.14kg
Другиот Дел Број:
SL128
Објектот Висина:
10
Специјални Функции:
Худ Поддршка Проп Род Клип Носителот
Автомобил модел:
за Форд Фокус 2012-2014

Стоката во категоријата