.

.

Ретро Зелена Цвеќиња Tulle Асиметрични Сатен & Чипка Steampunk Здолништа Чипка Midi Здолниште Плус Големина Меки Здолниште за Жени

Ретро Зелена Цвеќиња Tulle Асиметрични Сатен & Чипка Steampunk Здолништа Чипка Midi Здолниште Плус Големина Меки

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
amer2c10
Материјал:
Voile,Spandex,Полиестер,Чипка
Стил:
Готски
Шаблон Тип:
Флорални
Силуета:
Асиметрични
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Половината:
Империја
Број На Модел На:
31673
Пол:
Жените
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
Categorie:
Steampunk Здолниште, Викторија Здолниште, Готски Здолниште
Возрасна Група:
Жените И Девојките
Бои:
Кафеава, Црна, Зелена
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL / 6XL
Услуга:
Dropshipping, на Големо, ОЕМ, ODM се Достапни
Употреба:
Се користи за да Underskirt, Појавување на Готски Облека Dancewear, Clubwear итн.
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Стоката во категоријата