.

.

27.5 70CM Количка за Преносни Виткање Убавина Бела Чинија за Godox AD600B AD600BM

27.5 70CM Количка за Преносни Виткање Убавина Бела Чинија за Godox AD600B AD600BM

DEN 1447.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
FotoPal
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
70CM Убавина Бела Чинија

Стоката во категоријата