.

.

YASOKRO Безжични FM Предавател Bluetooth сет за Автомобил MP3 Плеер Помошен Modulator Handsfree LCD Дисплеј Двојна USB Полнач за во Автомобил

YASOKRO Безжични FM Предавател Bluetooth сет за Автомобил MP3 Плеер Помошен Modulator Handsfree LCD Дисплеј Двојна

DEN 535.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Име На Модел:
YS7S
Објектот Тежина:
150kg
Бренд Име:
YASOKRO
Специјални Функции:
Поддржува Bluetooth hands-free телефонски повик
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
65*8 *108mm
функција 1:
автомобил аудио mp3 плеер
Карактеристика 2:
fm предавателот bluetooth автомобил
функција 3:
Рацете слободни Јавувате
Feature4:
Dual USB Полнач за во Автомобил
Карактеристика 5:
ПОМОШЕН Влез/излез
Функција 6:
Се игра на Музика од ТФ-картичка / У диск
Карактеристика 7:
FM Предавателот
Функција 8:
Bluetooth Сет За Автомобил

Стоката во категоријата