.

.

50pcs 112# 3x5~10x12mm Круша Форма Брилијантен Намали Сина Камен Синтетички Spinel Сина Камен За Накит

50pcs 112 3x5~10x12mm Круша Форма Брилијантен Намали Сина Камен Синтетички Spinel Сина Камен За Накит

DEN 393.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Дијаметар:
3x5mm, 4x6mm, 5x7mm, 6x8mm, 7x9mm, 8x10mm, 9x11mm, 10x12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Круша Форма
Материјал:
Синтетички Spinel

Стоката во категоријата