.

.

Z-ЛАВ 5 Инчен 7pcs/Set Дијамант Флексибилни Полирање Влошки За Камен Мермер Бела Обврзници 125mm Пескарење Полирање Диск

Z-ЛАВ 5 Инчен 7pcs/Set Дијамант Флексибилни Полирање Влошки За Камен Мермер Бела Обврзници 125mm Пескарење Полирање

DEN 1173.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
ZL-123C бела
Подлога Материјал:
Смола
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Големина:
125mm
Надворешниот Дијаметар:
5 inch
Бренд Име:
Z-ЛАВ

Стоката во категоријата