.

.

Нов Reprap Makerbot MK10 Месинг Млазницата 1.75/0.4 mm M7 Завртка Тема Површината Означување на 3D Печатач Додатоци Бесплатен превозот

Нов Reprap Makerbot MK10 Месинг Млазницата 1.75/0.4 mm M7 Завртка Тема Површината Означување на 3D Печатач Додатоци

DEN 79.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
MK10 Млазницата
Бренд Име:
ONEBSTR
Тип:
Други
Тип за:
Reprap Makerbot MK10
Млазницата големина:
0.4 mm
Материјал:
Дувачкиот
Supplie:
1.75 mm

Стоката во категоријата