.

.

Shuanshuo Памучна Ткаенина Комбинација Крпа,Гламурозен Печати DIY Шиење Quilting Масти Четвртини Материјал За Бебе&Кукла 40*50cm 6pcs/еез

Shuanshuo Памучна Ткаенина Комбинација Крпа,Гламурозен Печати DIY Шиење Quilting Масти Четвртини Материјал За Бебе&Кукла

DEN 189.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SHUAN SHUO
Ширина:
40*50cm
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
100% Cottonc
Материјал:
100% памук ткаенини
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Стил:
Цвет
Пакување:
1package=6pieces=6colors
Големина:
1piece=40x50cm
Тежина:
135g
користат за:
Шиење облека, постелнина, quilting, крпеница, занаети,tilda кукла
Предиво:
40-ТИТЕ
Превозот начин:
Бесплатен превозот

Стоката во категоријата