.

.

Бесплатен Превозот Нордиските Железо 6 Светла Кристал Табела Светилки Антички Ретро Кристал Кат Светла Дневна Соба И Спалната Соба Decora Осветлување

Бесплатен Превозот Нордиските Железо 6 Светла Кристал Табела Светилки Антички Ретро Кристал Кат Светла Дневна Соба

DEN 8850.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
топло бела
Тип На Објект:
Табела Светилки
Заврши:
Железо
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Гаранција:
3 Години
Бренд Име:
Златниот Пат
Материјал:
Метал
Тело Материјал:
Кристал,Железо,Стакло
Број На Модел На:
TY2018-030
рамка боја:
Браун
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Сенка Тип:
Кристално
Техника:
Насликани
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Примена:
Кревет Во Соба
Стил:
Арт Деко
Wattage:
16-20W
Сенка Ветер:
Надолу
База Тип:
E14
Боја На Каросеријата:
Браун
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No

Стоката во категоријата