.

.

CNC Заврши во собата за 1/5 losi 5ive-Т ROVAN LT КРАЛОТ МОТОРНИ X2 РК АВТОМОБИЛ гас делови

CNC Заврши во собата за 1/5 losi 5ive-Т ROVAN LT КРАЛОТ МОТОРНИ X2 РК АВТОМОБИЛ гас делови

DEN 5759.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
TS005
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
CNC Завршен сет

Стоката во категоријата