.

.

10 Парчиња Пластични Multimeter Тест Кука Клип Грабител Црна 1.9 за PCB SMD IC

10 Парчиња Пластични Multimeter Тест Кука Клип Грабител Црна 1.9 за PCB SMD IC

DEN 39.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Нови пристигне

Стоката во категоријата