.

.

Преносни Виткање Мултифункционален Риболов Клешти Нерѓосувачки Челик Ножици Линија Машина Отстрани Јадица За Риболов Алатки

Преносни Виткање Мултифункционален Риболов Клешти Нерѓосувачки Челик Ножици Линија Машина Отстрани Јадица За Риболов

DEN 321.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JOF
Големина:
as picture
Тип:
Риба Се Користи Ножици
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Стоката во категоријата