.

.

5pcs Морски Одделение Брод Нерѓосувачки Челик Укинување Очи Завртки M6 Метрички Навој

5pcs Морски Одделение Брод Нерѓосувачки Челик Укинување Очи Завртки M6 Метрички Навој

DEN 182.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Електрични

Стоката во категоријата