.

.

beibehang Луксузни минималистички атмосфера Континентална Дамаск 3D ослободување во животната средина хартија дневна соба и спалната соба позадина ѕид

beibehang Луксузни минималистички атмосфера Континентална Дамаск 3D ослободување во животната средина хартија дневна

DEN 1272.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
ТАКА 6801
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана

Стоката во категоријата