.

.

3 Големини Риболов Accessary Риболов Ролна Пластична Тело Супер Светло Сплав Летаат Мраз Риболов На Тркалото На Ролна

3 Големини Риболов Accessary Риболов Ролна Пластична Тело Супер Светло Сплав Летаат Мраз Риболов На Тркалото На Ролна

DEN 84.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Риболов Ленти Тип:
Летаат Риболов Тркала
Бренд Име:
циклус зона
Број На Модел На:
K04
Cid:
2.6
Позиција:
Мраз Риболов

Стоката во категоријата