.

.

За Тојота Aurion Camry ASV50 Светлата 2012-2014 Година НИ Верзија на Chrome

За Тојота Aurion Camry ASV50 Светлата 2012-2014 Година НИ Верзија на Chrome

DEN 5880.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SuperTuning
Објектот Тежина:
11kg
Специјални Функции:
LED
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
за camry
Напон:
12V
Материјал Тип:
PC&ABC
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Автомобил Производител:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
Camry
Година:
2012-2013year
Тип На Објект:
Фарови

Стоката во категоријата