.

.

smRKE 2 парчиња За Hyundai Sonata 8 Rearview Огледало Сини Очила Широк Агол Led Пак Сигнали светлина Енергија за Греење

smRKE 2 парчиња За Hyundai Sonata 8 Rearview Огледало Сини Очила Широк Агол Led Пак Сигнали светлина Енергија за Греење

DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Ширина:
16cm
Бренд Име:
smRKE
Објектот Дијаметар:
23cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
БХ-CHL-067
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
23cm
Специјални Функции:
LED пак електрично греење нема слепа точка
Материјал Тип:
ABS+LED Светло+Стакло
Објектот Висина:
7cm

Стоката во категоријата