.

.

12mm DIY Мешана Боја срамнети со земја Мали Дрво Монистра за Штракаат Изработка на Perle bois аташе sucette 200pcs/многу

12mm DIY Мешана Боја срамнети со земја Мали Дрво Монистра за Штракаат Изработка на Perle bois аташе sucette 200pcs/многу

DEN 76.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
B01343
Надворешниот Дијаметар:
12mm

Стоката во категоријата