.

.

Вештачки Цвет Букет Свила Чај се Зголеми за Свадба Партија Дом Градина Декорација Свадба Рака Букет Лажни Цвеќе Оркестарот

Вештачки Цвет Букет Свила Чај се Зголеми за Свадба Партија Дом Градина Декорација Свадба Рака Букет Лажни Цвеќе Оркестарот

DEN 358.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Ladygarden
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Вештачко Цвеќе Невестата Дома Декор
Тип:
Трендафил
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Употреба:
Вештачко Цвеќе Невестата Дома Декор
За:
вештачки цвеќиња за свадба
Цвеќиња:
вештачки цвеќиња висок квалитет
1:
вештачки цвеќиња
2:
лажни цвеќиња
3:
затворен растенија и цвеќиња
4:
свадба цвет
5:
Невестата Букет Цвеќе Симулација
6:
вештачки цвеќиња

Стоката во категоријата