.

.

Huawei Колега 10 Лајт Телефон Случај Задниот Поклопец Оригинални Крои Злато Позлатен Заштита на Случај За Huawei Нова 2i / Чест 9i Тешко Школка

Huawei Колега 10 Лајт Телефон Случај Задниот Поклопец Оригинални Крои Злато Позлатен Заштита на Случај За Huawei Нова

DEN 112.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
За Другар 10 Лајт, За Нова 2i, За Нова 9i
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Обична,Симпатична,Мат,Егзотични,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
3 во 1
Големина:
5.9inch
Бренд Име:
KOOSUK
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Број На Модел На:
За Huawwei Колега 10 Лајт
боја:
Црна,Сребро,Злато, злато се Зголеми,Сина,Црвена
Материјал:
PC Тешко Школка
дизајн:
Лак Дизајн Работ + Ултра Тенки И Дебели + Мазна Chrom
Стил:
3 во 1 Отстранлив Капак
Карактеристики:
Крои PC Пластични Телефон Случај +позлатени граница
Метод на продажба:
Трговија На Големо + Мало
квалитет:
Прекрасен Квалитетот На+++++
Површински Третман:
matte
Заштита Метод:
360 Степени Целосно Покривање Заштита

Стоката во категоријата