.

.

Автомобил Вратата Затка Заштита Покритие За Хонда Spirior CR-V Vezel Jade Спогодба Граѓански Одисеја За кинескиот Ѕид H5 H6 H8 4pcs По Поставување

Автомобил Вратата Затка Заштита Покритие За Хонда Spirior CR-V Vezel Jade Спогодба Граѓански Одисеја За кинескиот

DEN 46.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
muchkey
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
yunc-102
автомобил модел 1:
За SPIRIOR CR-V JADE ГРАЃАНСКИ CIIMO ELYSION
автомобил модел 2:
За ДОГОВОР ОДГОВАРА ГРАД ОДИСЕЈА Vezel
автомобил модел 3:
За CROSSTOUR CRIDER EVERUS(S1)
автомобил модел 4:
За Кинескиот Ѕид H5 H6 H8
Производи име:
Автомобил Затка Заштита Маска
Карактеристики:
Водоотпорен и Rustproof
Автомобил Вратата Заштитна Маска:
Безбедносното возило заклучување на Вратата заштитна маска
поставување заклучување на вратата:
маска за заклучување
Автомобил Заклучување На Вратата:
автомобил вратата маска
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC

Стоката во категоријата