.

.

AKIRA Халоген зрак грејач/syphon кафематот грејач/Св кафематот алатка/Вакуум кафе тенџере зрак грејач со висок квалитет

AKIRA Халоген зрак грејач/syphon кафематот грејач/Св кафематот алатка/Вакуум кафе тенџере зрак грејач со висок квалитет

DEN 4320.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет (Првенство):
Бренд Име:
skywinner
Број На Модел На:
БХ-100
Моќност (W):
400W
Напон (V):
220v
Точка име :
AKIRA Халоген зрак грејач/syphon кафематот грејач
Напон:
220v
моќност:
400W
Материјал:
дувачкиот+стакло+нерѓосувачки челик

Стоката во категоријата