.

.

Топла Индија Убава Mandera Ѕид Виси Флора Декоративни Tapestry Ќебе Мека Bedspread Јога Мат Маса Крпа Дома Постелнина

Топла Индија Убава Mandera Ѕид Виси Флора Декоративни Tapestry Ќебе Мека Bedspread Јога Мат Маса Крпа Дома Постелнина

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
148x200cm
Бренд Име:
Алис Тајна
Техника:
Ткаени
тема count:
200TC
Употреба:
Патување
Стил:
Обична
Број На Модел На:
BT-0116
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
30
Материјал:
100% Полиестер

Стоката во категоријата