.

.

WelMag Здрава Магнетни Германиум Титаниум Нараквици & Алки Негативни јони ЕЛА Био Енергија Мода Шарм Накит за Жените

WelMag Здрава Магнетни Германиум Титаниум Нараквици & Алки Негативни јони ЕЛА Био Енергија Мода Шарм Накит за Жените

DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Титаниум
Број На Модел На:
OTB-1290G магнетни хривнија
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WelMag
Функција:
На циркулацијата на крвта
Стил:
магнетен накит здравје
Материјал:
Титаниум нараквици алки
Пол:
Мажи / Жени / Унисекс / љубители'
здравје:
Негативни јони / германиум / далеку инфрацрвена / магнет
боја:
Злато
Функција:
здравје/убавина на телото/исцелување магнетни хривнија
Синџир Тип:
линк синџир пол мажи Енергија Здравје Магнетни Нараквици

Стоката во категоријата