.

.

Количка за Памук, Лен Складирање Кошница Валкана Облека Складирање Перење Кошница Дребулии Организатор Играчка Дома Складирање Кутија со Капак

Количка за Памук, Лен Складирање Кошница Валкана Облека Складирање Перење Кошница Дребулии Организатор Играчка Дома

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
37x31x23 cm
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Производот:
Облека Организатор
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Употреба:
облека
Број На Модел На:
M336
Бренд Име:
TIMEMORE
Стил:
Јапонија Стил
Спецификација:
37*31*23 cm
Техника:
Други
Капацитет:
Други
Материјал:
Памук и лен
Оптоварување:
Други

Стоката во категоријата