.

.

Лен Маса Крпа Руралните Стил На Растенијата Печатени Мултифункционален Правоаголник Табела Покрие Tablecloth Табела Мат Custom Size

Лен Маса Крпа Руралните Стил На Растенијата Печатени Мултифункционален Правоаголник Табела Покрие Tablecloth Табела

DEN 180.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Спецификација:
60*60cm, 90*90cm, 100x140cm, 140x140cm, 140x160cm, 140x180cm, 140x200cm
Стил:
Европа
Употреба:
Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Материјал:
100% Лен
Шаблон Тип:
Растенијата
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
0034
is_customized:
Yes
Големина:
many size
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Бренд Име:
DXLYMYU
Функција:
издржлив

Стоката во категоријата