.

.

Changzhou Huang Јанг Чешел Целото Дрво Масажа Peony Орхидеи Шема Анти-статички Може да Биде Букви

Changzhou Huang Јанг Чешел Целото Дрво Масажа Peony Орхидеи Шема Анти-статички Може да Биде Букви

DEN 2469.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
oneice
Материјал:
Дрво
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
самовила
мувла:
china_gift124

Стоката во категоријата