.

.

Реалниот допир 2 предници 13 глави вештачки силикони пеперутка орхидеи промет на големо со големи цветови свадба декоративни Phalaenopsis 6pcs

Реалниот допир 2 предници 13 глави вештачки силикони пеперутка орхидеи промет на големо со големи цветови свадба декоративни

DEN 2040.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
пеперутка орхидеи
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
ДД-FP123A2bcdsd
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, вештачки латекс орхидеи цвеќиња

Стоката во категоријата