.

.

Оригиналниот глава за печатење Печати ја Главата За Брат MFC-J2310 J2510 J3520 J3720 MFC-J4110 J4410 J4510 J4610 J4710 J6720 J6920 Печатач Глава

Оригиналниот глава за печатење Печати ја Главата За Брат MFC-J2310 J2510 J3520 J3720 MFC-J4110 J4410 J4510 J4610 J4710

DEN 877.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
За Брат MFC-J2310 MFC-J2510 глава за печатење
Бренд Име:
OCB
Тип:
Други
Име на производ:
Глава За Печатење,Печатење На Главата,Главата Печатач
Одговараат на печатач 1:
За Брат MFC-J2310 J2510 J3520 J3720
Одговараат на печатач 2:
За Брат MFC-J4110 J4410 J4510
Одговараат на печатач 3:
За Брат MFC-J4610 J4710 J6720 J6920
Одговараат на печатач 4:
За Брат MFC J2310 J2510 J3520 J3720 J4510
квалитет:
100% Тест Ok (Ок) Пред Испорака
ОЕМ Кодот:
N/A
Гаранција:
1
Состојба:
оригиналниот реновирана
Превозот начин:
Кина Пост / DHL / EMS

Стоката во категоријата