.

.

Мулти Алатка Мобилен Телефон на Поправка Алатка Шрафцигер Поставите Метал Pry Отворање Алатка за Полнење За Apple iPhone 7 6 5 4 Ipad Таблет компјутер Поправка

Мулти Алатка Мобилен Телефон на Поправка Алатка Шрафцигер Поставите Метал Pry Отворање Алатка за Полнење За Apple

DEN 599.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
LDKGJJS
Тип:
Ножеви,Приклучоци,Screwdrivers
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
18
Број На Модел На:
herramientas
Пакет:
Торба
Големина:
(open)
Тип:
пинцети
Примена:
мобилен телефон на поправка алатка

Стоката во категоријата