.

.

Вистински YKK / 3/5 / злато, бакар / месинг метал патент додатоци

Вистински YKK / 3/5 / злато, бакар / месинг метал патент додатоци

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
FANYI
Големина:
6mm
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Дувачкиот
Лизгачот Тип:
Не заклучување
Техника:
позлата
Тип На Производ:
Патент Лизгачи

Стоката во категоријата