.

.

Симпатична Новородено Бебе Девојка Romper 2017 Новородено Бебе Бебе Девојка Лето Флорални Петар Пан Јака Romper Jumpsuit Тимови Sunsuit

Симпатична Новородено Бебе Девојка Romper 2017 Новородено Бебе Бебе Девојка Лето Флорални Петар Пан Јака Romper Jumpsuit

DEN 136.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
Петар пан Јака
Материјал Состав:
Памук мешавина
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
бебе romper
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
pudcoco
Sleeve Должина(cm):
Без ракави

Стоката во категоријата