.

.

DC12V 240L/H Brushless постојано магнетно роторот потопна Пумпа за Вода Градина Езерцето Фонтана аквариум спреј Вода циклус риба резервоарот

DC12V 240L/H Brushless постојано магнетно роторот потопна Пумпа за Вода Градина Езерцето Фонтана аквариум спреј Вода

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Фиксна Форма:
Седи
Материјал:
Гума
Бренд Име:
Hoopet
Извор На Енергија:
DC
Напон:
DC 12V, 4.2W
Објектот:
DC12V 240L/H Пумпа за Вода
Проток:
240L/H
Функција:
Ниска потрошувачка и ниско ниво на бучава
Функција:
риба резервоарот езерцето градина декорација за циркулација на вода за кислород

Стоката во категоријата