.

.

Природни Jadeite На Одделение Jades Камен Pendant Ѓердан Врежан Кинески Змеј Pendant Подарок за Мажите Jades Камен Накит Слободни Јаже

Природни Jadeite На Одделение Jades Камен Pendant Ѓердан Врежан Кинески Змеј Pendant Подарок за Мажите Jades Камен

DEN 575.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Со Сертификат, без сертификат
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
FCDZ-017
Метали Тип:
Никој

Стоката во категоријата