.

.

1Set/50PCS Дрвени Шанса Восок Шпатула Јазик Depressor за Еднократна употреба Бамбус Стапчиња за Полнење

1Set/50PCS Дрвени Шанса Восок Шпатула Јазик Depressor за Еднократна употреба Бамбус Стапчиња за Полнење

DEN 77.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим
НЕТО-WT.:
Други
Состојка:
Дрво
Број На Модел На:
Јазик Depressor 3TD00240
Бренд Име:
FSHALL
Пол:
Женски

Стоката во категоријата