.

.

DOIT Bluetooth Контрола 4WD Робот Автомобил Шасија со УНО Р3 Одбор+Мотор Shield Одбор+Ултразвучно Сензор за Следење на Пречка

DOIT Bluetooth Контрола 4WD Робот Автомобил Шасија со УНО Р3 Одбор+Мотор Shield Одбор+Ултразвучно Сензор за Следење

DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Само автомобил шасија, Само контролер за полнење, Шасија со контрола
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечински Управувач,Модел
Состојба на Собранието:
Unassembled Комплет
Вртежен момент:
Други
сертификација:
3C
Димензии:
Други
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Пластични
Wheelbase:
Други
Гаранција:
Други
Возраст Опсег:
> 8 години
Бренд Име:
SZDoit
Акција Време:
Други
Далечинска Контрола:
No
Контрола На Канали:
2 канали
Број на бар-кодот:
2ALSB-ESP-F
Гуми Песна:
Други
Пригушување серво:
Други
Серво управувач:
Други
Предупредување:
Други
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Пакетот Вклучува:
Батерии
Далечински Растојание:
50-100
моќност:
Други
Полнење Напон:
Други
Скала:
1
дизајн:
Автомобили
Бар-кодот:
Yes
Сертификат Број:
2017NT04142709
3C:
Сертификат

Стоката во категоријата